Začněte se zajímat také o plovák dilatační

I milovníci tepla jsou po letošním létě tím nesnesitelným vedrem unaveni. Tak sužující a dlouhotrvající vysoké venkovní teploty umoří nejeden organismus. A Vy, kteří se staráte o to, aby voda v bazénu nebyla zasažena mikroorganismy, a denně několikrát kontrolujete hodnoty vody, určitě využíváte plovák pro tablety bazénové chemie.
kruhy v bazénu.jpg

Připravte se i na zimu.

I když zima zdaleka není ještě za dveřmi, věřte, že to brzy uteče a nastane čas pro zazimování bazénu.

Podle meteorologů by zima měla být třeskutá. Je ovšem pravdou, že sledováním předpovědi počasí a očekáváním životadárného deště, který meteorologové avizovali, jste se v období horkého léta stejně nedočkali. Takže meteorologům příliš nevěříte. Přesto byste měli být na zimu připraveni a neměli byste opomenout dilatační plovák umístit tam, kde je ho potřeba. Nemusíte věřit, že z vody se stane led. Ale nikdy nevíte, co počasí udělá. A přijít o bazén tím, že stěny bazénu popraskají jen proto, že jste plováky nerozmístili, by byla přece jenom škoda! I kdyby zima nakonec nebyla třeskutá, plovákům to nic neudělá. A Vy si budete jisti tím, že jste udělali všechno proto, aby nedošlo během zimního období k potížím.

Plováky jsou fajn.

Když se jenom trochu zamyslíte nad tím, jak je plovák takový obyčejný kus něčeho z plastu, a přitom Vám poskytne tolik služby nejen v období vrcholného provozu koupání v bazénu bez zdravotních následků, nebo dokonce zachrání bazén v období klidu v období odpočinku od koupání, potom není důvod si různé druhy pořídit a používat je.

·       Nejprve Vám plováky pomohou rovnoměrně rozpustit tablety bazénové chemie, aby nedošlo ke znečištění vody neviditelnými bakteriemi.

·       A posléze zase jiný druh plováků umožní zabezpečení bazénu proti případným škodám na stěnách bazénu.
 

zasněžené křeslo.jpg
Je to tak prosté a jednoduché. Možná si řeknete, že něco takového si můžete vyrobit i z plastové lahve. Nakonec mnoho zahrádkářů plastové lahve hodí do sudů s vodou, aby jim sudy v zimním období nepopraskaly. Když myslíte …

250x250ekopleny-1515522297.jpg


Začněte se zajímat také o plovák dilatační
Ohodnoťte příspěvek
300x300bamboolik2018-1514655846.jpg